XBOX Series S - 1TB ( black )

Herná konzola - k TV, SSD 1 TB, bez mechaniky (neprehráva fyzické disky), menu v slovenčine, 1x herný ovládač, farba čierna Hrajte ďalej; Na novom úplne digitálnom Xboxe Series S budete mať vždy čo hrať, či už to sú najnovšie hry, vaše obľúbené tituly z viac ako stovky dostupných hier v kn ... viac
Objednávací kód: 1905000004
Kód výrobcu: XXU-00010
Výrobca: MICROSOFT
Záručná lehota: 12 mes.
Dostupnosť: skladem (>20 ks)
Cena bez DPH: 290,31 €
Cena s DPH: 348,37 €
Porovnanie Obľúbené

Herná konzola - k TV, SSD 1 TB, bez mechaniky (neprehráva fyzické disky), menu v slovenčine, 1x herný ovládač, farba čierna

Hrajte ďalej
Na novom úplne digitálnom Xboxe Series S budete mať vždy čo hrať, či už to sú najnovšie hry, vaše obľúbené tituly z viac ako stovky dostupných hier v knižnici Xbox Game Pass alebo ktorákoľvek z tisícov spätne kompatibilných klasických hier.

Plne digitálna konzola novej generácie
Vydajte sa úplne digitálnym smerom s Xboxom Series S a vytvorte si knižnicu digitálnych hier. Vaše hry, uložené pozície a zálohy sú v bezpečí v cloude. Navyše môžete využiť možnosť si predobjednať, predinštalovať a začať hrať hry už od prvého okamihu, keď budú dostupné.

Nová definícia rýchlosti
Architektúra Xbox Velocity Architecture postavená na špeciálnom SSD spolupracuje s inovatívnou technológiou SOC a ponúka hranie až pri 120 snímkach za sekundu na našej vôbec najmenšej konzole.

Do toho!
Rýchlejšie načítanie. Pite rýchlo. Hry sa načítajú výrazne rýchlejšie vďaka špeciálnemu SSD v Xboxe Series S.

Zmeňte hru. Vďaka Rýchlemu obnoveniu môžete bez problémov prepínať medzi niekoľkými rôznymi hrami a okamžite pokračovať tam, kde ste skončili.

Navýšenie kapacity - bez obmedzenia výkonu
Karta rozšírenia úložiska Seagate 1 TB pre Xbox Series X|S sa zapojí do vyhradeného portu pre rozšírenie úložiska na zadnej strane konzoly, duplikuje interný SSD v konzole a poskytuje ďalšie úložisko s rovnakým výkonom. (V predaji samostatne.)

Vyzerá lepšie - hrá sa lepšie
DirectX Raytracing zaistený architektúrami Zen 2 a RDNA od AMD sa postará o realistické osvetlenie, tiene a presné odrazy, vďaka ktorým budú herné svety dynamické a plné života.

Počúvajte, ste v obkľúčení zvukom
3D priestorový zvuk je ďalším krokom vo vývoji zvukových technológií a využíva pokročilé algoritmy na vytvorenie živých svetov, ktoré vás pohltia.

-|CZ|SK|EN
Ostatní
Herní provedení Ano